| Amaliamalia a întrebat:

Cum trebuie tratati oamenii care ne ignora?

16 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Cu aceeasi ignoranta si indiferenta
winking

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cu acceasi ignoranta.Bafta!

| Psihiatra a răspuns:

Cu aceeasi moneda. Daca nu vrea sa vorbeasca nici u n`ar trebui sa vorbesti cu persoana respectivawinking

Răspuns utilizator avertizat
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

"Indiferenta este cea mai mare lovitura" si nu ai decat sa ii tratezi cu aceeiasi moneda! Doar nu ai sa te lupti cu morile de vant!

| Punky a răspuns:

Cu aceeasi moneda.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Pur si simplu ii ignoram si noi. Ne vedem de viata noastra. Sunt lucruri mai importante de facut.

| basexcu a răspuns:

La fel

| clauss a răspuns:

Nebagandui in seama si tinuti cat mai departe

| alissu a răspuns:

Ignorandu-i la randul nostru pe ei

| Anahiteamo a răspuns:

Cand o sa te bage in seama o sa ii faci si u la felwinking

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Cu aceeași monedă. Ignoră-i și tu! Nu le arăta că îți pasă de faptul că ei nu te bagă în seamă. Cu toții știm că ignoranța doare cel mai tare.

| vykkusor a răspuns:

Cu ignoranta...si sa nu le dam nici o importanta. Oameni ca acestia te aduc in pragul disperarii.pup.pa

| DraPraaHaarp a răspuns:

Cu indiferentahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu aceesi moneda, bineinteles.Sa nu te intereseze de ei. O sa ii faci sa se simta prost cand vor vedea ca pentru tine nu au nicio importantadevil

| Razvan a răspuns:

Genial @mhn24! Felicitarismug