| communistrat a întrebat:

Cum trec peste momentele grele?(in ultima vreme s-au intamplat multe lucruri nefericite in viata me si nu stiu daca o sa fac fata... help pleasehappy

Răspuns Câştigător
| BLG a răspuns:

In primul rand peste momentele grele poti trece doar cu ajutorul familiei sau cu as prietenilor(acum iti vei da seama cine este cu adevarat prietenul tau)big grin
in al 2-lea rand trebuie sa fii foarte optimist/a

nu uita ca dupa furtuna intotdeauna rasare soarele si ca o lovitura care nu te doboara te face mai puternic/a
:*:*:*

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vorbind cu cineva.De preferabil, un strain.Prietenii cam profita, cand e vorba de a asculta.De fapt nu sunt alaturi de tine, ci vor sa afle mai multe detalii despre tragedieoh go on

Răspuns utilizator avertizat
| OvidiuDanzka a răspuns:

Fa-ti prieteni, comunica cu ei... descarcatehappy

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic...incearca sa nu gandesti negativ

gandeste la ce e bun si crede'ma va fi mai bine!

uita'te la lucruri amuzante si sta cat mai mult cu prietenii si familia!winking

nu am avut multe sugerimente... dar sper ca m fost de ajutor[mai mult sau mai putin]sadsper sa iti revii!

| nobodyknowsme a răspuns:

Am eu o solutie doua cuvine sinuci-derea functioneaza

| jinx300 a răspuns:

Prietenii stiu cel mai bine!

| skizzoEbboy a răspuns:

Da vrei sa trecipe peste momente grele este amintiri placute iti spun merge mereu sunt tris