| anonim_4396 a întrebat:

Cum trimit melodii de pe Motorola flipout?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bluetooth.

| GOtiCKAsasin a răspuns (pentru darrio2007):

Wow ai descoperit o greseala mecanica domn profesor, doriti si medalie?

| darrio2007 a răspuns (pentru GOtiCKAsasin):

Nu.Dar de ce mecanica?

| GOtiCKAsasin a răspuns (pentru darrio2007):

Mecanica (la repezeala sau din graba, nu a fost facuta pentru ca nu stiu a fost facuta din graba)

| darrio2007 a răspuns (pentru GOtiCKAsasin):

?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De parca eu nu stiam ca prin Bluetooth dar nu imi apare optiunea de a trimite prin bluetooth.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tap lung pe melodie din file manager (instalează unul), din meniu alegi „share" și îți apar opțiunile - prin BT, dropbox, google drive, FB, conturi email etc. (în funcție de ce ai instalat).

| GOtiCKAsasin a răspuns:

Ai putea incerca prin bletooh sau infrarosu!

| darrio2007 a răspuns (pentru GOtiCKAsasin):

Bletooh? Este un nou sistem?