| Emy99 a întrebat:

Cum v-ar place sa fie un baiat(fetelor)? Descrietil voi cum ar arata.

1 răspuns:
| ByaKid a răspuns:

Serios acum.Tu chiar crezi ca daca e o bunaciune de baiat, arata mai fain ca toti da' e un magar, crezi ca ar mai fi vreo fata cu el? Normal ca trebuie sa arate si bine, dar trebuie sa stie cum sa se poarte cu o fata happy. gandeste-te la asta mai intai sa dai bani inutili pentru sali, etc. Oricum nu toate fetele vor sa joace X&0 pe patratelele unui baiat straight face