| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ati simtit cand vi s-a spus Nu in dragoste?

3 răspunsuri:
| realistul01 a răspuns:

La inceput a fost greusad, apoi am realizat ca nu e prima si nici ultima persoana pe care o voi intilni in viata mea, ca nu s-a terminat tot, sunt si alte lucruri pentru care merita de mers mai departe si de trait viata la maximhappy

| KerriL a răspuns:

Mi s-a spus de foarte multe ori NU in dragoste, dar am tinut cont ca am doar o singura viata de trait ...am ridicat capul sus si am trecut mai departe kiss crede-ma, iubeam un baiat foarte mult si mi-a zis nu...am stat si am plans dupa el o saptamana dar apoi l-am uitat si acum nici nu ma mai intereseaza de el happy

| Rukhsandra a răspuns:

Distrusa... chiar daca nu ma vrut sa arat cat sufar si ca nu-mi pasa dar a fost greu sa ma obisnuiesc cu ideea.E bine sa stii cum sa accepti un refuz atunci cand il primestihappy