| cristal_7578 a întrebat:

Cum va alintati iubitii/iubitele? eu prietenului ii zic ingeras...:X... voi?

10 răspunsuri:
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Dracusorlaughingbig grin

| Merilynne a răspuns:

Ingerash, puisor, iubitel, motanell,

| Privat_3121 a răspuns:

Eu i spun " Bellu " blushing Pt ca pe ea o cheaama Mirabela :X

| AdaIoana18 a răspuns:

Pupi, pupicul meu, baby...astea sunt printre primele.

| andreea_8249 a răspuns:

Bebe :X

| daniDeeDee a răspuns:

Imi spunea Bubu, eu ii spuneam Beibi.

| Corinne a răspuns:

De la un timp ii spun Alin-area mea love struck (pentru ca il cheama Alinbig grin ), scumpul meu, iubitule si mai cateva complimente pe langa sa se simta pe deplin fericit cum ar fi scump(iubitul meu scump, intelegeti voioh go on), dulce, sensibil puternic alea alea stiti si voi fetelor cum ii in dragoste si de vreo 2 zile ii spun iubi si chiar ii place happy

| albastrel a răspuns:

Iubi, iube, pui... drace big grin

| Yarinn a răspuns:

Cum imi vine in minte(de obicei Micky pentru ca il cheama Mihai)... el imi spune Bubu, de la Catalina happy

| DianaLostInDreams a răspuns:

Puiu, puiuts, pisilaughing.