| GivingUp a întrebat:

Cum va cheama?big grinbig grinbig grinlaughing) Cel mai frumos nume primeste funda!

Răspuns Câştigător
| PerfectAngel a răspuns:

Ana - Maria Catalinabatting eyelashes.

7 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Andrei

| elenis85 a răspuns:

Adina iar pe fetita mea Maia

| Dianananahalfpastee a răspuns:

Auzi da ce te doare pe tine capul de cum ne cheama pe noi? Sunt perfect convinsa ca tu vei putea dormi la noapte si fara sa stii cum ma cheama. Ma rog, ca sa te scot din ceata, ma cheama Diana. laughing

| Tequilaaaaa a răspuns:

Tekla. Sper ca iti place.

| Iulia26 a răspuns:

Eu sunt Iulia. Iulia este numele divinitatii supreme, blandete, dragoste, dar de la Dumnezeubig grin. Uite: Prenumele Iulian si Iulia, frecvente in onomastica noastra contemporana, reproduc pe cale culta vechile nume gentilice romane Iuling si Iulla. Iulus este o creatie pe baza mai vechiului Iulius. Numele de fata Iulia are semnificatia de dragoste, blandete, dar de la Dumnezeu.
Maaama dar chiar nu stiam de semnificatia numelui meulaughing Acum am aflat de pe netlaughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iulia-Madalina

| Diddy4849 a răspuns:

Adelina happy