| FunkyPunkyRock a întrebat:

Cum va descrieti prietena cea mai buna [intr-un mod mai amuzant] laughing
Fundisa!

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Paii rolling eyes
Aoleo laughing
E mai toanta de felul ei, lenta`n functii oh go on, rolling on the floor incepe sa rada ca proasta cand vede pe strada o pasare [proasta] laughing), se impiedica de orice blushing, prietenoasaa love struck.
A ta cum e smug?

1 răspuns:
| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

E cea mai nebuna fata pe care am intalnit'o, serios.se baga mereu unde nu'i fierbe oala, si in problemele ei ii lasa pe alti sa le rezolve.e imposibila dar o iubesc!tongue