| M.T a întrebat:

Cum va imbracati cand iesiti seara in oras sau la discotecabatting eyelashes cat mai multe pareri pentru ambele parti. multumesc!

4 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

Cand ies seara la un suc cu prieteni sau la o poveste imi iau o pereche de jeansi tenishi un tricou cu imprimeu si o camasabig grin(asta e stilul meu de zi cu zi)
si in club sunt total alta persoanabig grin
De obicei imi iau botine sau pantofi cu tocuri de 12-14 cmbig grin
si o pereche de jeansi mulati(acum imi mai iau jeansi rupti ca sunt la moda)o camasa mulata si cu un decolteu extrem(sunt dotata binebig grin)si o curea lata sau bretele sau farabig grin
Sau in loc de camasa o bluza tot cu decolteubig grin
sau imi iau vreo fusta din demin(material de jeans)si ceva tricou cu imprimeu...
Daca este o petrecere cu tema in discoteca ma duc imbracata in temabig grin
Adica daca e rap party ma imbrac stilul rap sexybig grin
:*

| Denisa a răspuns:

Seara in oras predomina colantii, pantalonii din latex si topurile + sandalute joase. In club, rochite si tocuri.

| M.T explică:

Fatahappy

| shakira a răspuns:

Kat mai lejer la diskoteca o tinuta de disco...in oras seara pai eu una cand ies seara ma imbrac in blugi, o bluza draguta de culoare alba sau albastra sau o culoare care nu iese in evidenta.si un hanorac gri sau negru cam atat. app la discoteca te poti imbraca intr-o rochie daca esti fata sau blugi si o camasa lejera daca esti baiat. te poti imbraca cum vrei.conteaza sa te distrezi.succes