| aniriiiiii a întrebat:

Cum va imbracati de revelion?big grin Pentru tinuta cea mai interesanta si pe placul meu dau Fuditza!:*

Răspuns Câştigător
| Denisa85 a răspuns:

Colanti negri, Un sarafan gen pulover, de culoare gri, cizme cu talpa ortopedica si o coafura cu clama glamurette.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Uite eu mă gândeam să nu mă îmbrac, nu e cea mai interesantă ţinută?

| MimiPopescu a răspuns:

Blugi, cardigan, UGG-uri, tricou, multe bratari, bani in buzunar. Nu ma prea intereseaza cu ce sunt imbracata pentru ca o sa stau mai mult afara deci pe primul loc vor fi geaca, fularul si manusile.

| Puffy26 a răspuns:

Bună... Poti sa iti iei niste cizme New Yorker, un tricou care merge cu cizmele, dres negru(depinde ce culoare o sa vrei nu neaparat negru) si o fustă scurta.Si parul poti sa til intinzi cu placa sau sa ti-l faci cret.Cam atata sper sati placă. ceauu

| Izzaabellaa a răspuns:

Pai vr sa ma imbarc in rosuu, si putin negru daca e : cred ca o fust si cu colanti si o bluza cu un boler si cizme lungi ar fi perfect

La multi ani!

funda >?

| EsarfaRozZ a răspuns:

Eu mi-am cumparat deja tinuta pentru revelion, e cam asa;

o rochita neagra, scuta, mulata, putin decoltata, cu putin sclipici [ ff putin ]
niste cizme pana mai jos putin de genunchi, cu toc cam de 9-10, negre.
parul ondulat, si niste cercei negri, asa lungi, cu putin sclipici...

si cam atatbig grin