| Tmcn a întrebat:

Cum vă îmbrăcaţi la bal, în club?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Îţi dau sfaturi.
În cazul în care eşti fată o rochie care să de avantajeze în conform cu dimensiunile tale. O pereche de pantofi cu toc înalt, de preferat negrii. Dacă rochia o să aibă bretele să nu se puna vorba de cercei lungi sau colier. Dacă nu are bretele e simplă fără nimic iaţi dacă ai o pereche de cercei lungi.
Dacă eşti băiat iaţi o pereche de blugi uzaţi cum s-ar zice. O cămaşa albă părerea mea şi dacă ai nişte bretele mai colorate dar nu roz. Şi o pereche de tenişi.Şi eventual un sacou. Dar să fie ceva fresh.
Baftă! Distracţie plăcută la bal!

| biobix a răspuns:

Pff.eu m-am imbracat in niste blugi mai stamti, inchisi la culoare, un tricou negru si pe-o parte.asta ar fi o idee big grin.altaa, daca vrei rochie sa fie una nu foarte scurta, neagra zic eubig grin, cu bretele si foarte putin decolteu si sa fie mai in volanase... sper ca ti-am dat niste idei tongue ^^