| AvalohAlyn a întrebat:

Cum va intelegeti cu colegii vostri de la scoala/liceu/facultate?

16 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai deviza clasei mele este:''Fiecare pentru el''
rar se intampla sa ne sustinem in ceva!

bye-bye

| aliceinchains a răspuns:

La liceu, colegii sunt...foarte de treaba. Suntem 33 in clasa, dar ma inteleg bine cu toti.happy

| mistakeofyourlife a răspuns:

Suntem foarte apropiati in toate...inclusiv prostiile. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Eu sincer am o relație foarte bună cu toți colegii mei din clasă. Vorbim,glumim și ne ajutăm.
Ca să ai o relație bună trebuie să vorbești cu toată lumea indiferent de situația lui financiară,vestimentația lui,locul la învățătură.
Fiecare învață pentru el, nu trebuie să invidiem sau să ne batjocorim colegii. Trebuie să ne înțelegem indiferent de situația lui sau a ta.
Cei ce nu fac așa sunt prost crescuți, încrezuți și fițoși.
Sper ca și tu să te înțelegi bine cu colegii tăi!

Sper că te-am lămurit!
Numai bine!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Sunt in clasa a9a,la inceput nu a fost chiar atat de bine, dar acum ne intelegem, bineinteles fiecare este cu grupuletul lui.intelegi tu.bisericute peste bisericutehee hee

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Colegii mei sunt cei mai tari. suntem mai uniti decat majoritatea claselor din scoala... iar asta implica si prostiile, copiatul etc. nu exista zi in care sa nu facem vreo boacana, nu exista pauza in care sa nu radem pe saturate de vreo gluma, nu exista ora in care pana si profesorul sa schiteze macar un zambet. daca unul cade in noroi ne riscam toti sa cadem si noi doar ca sa-l scoatem de acolo. happy

| AvalohAlyn explică:

Pai eu cu parere de rau spun ca in scoala generala nu prea m-am inteles cu colegii,nu eram de aceeasi statura(ma refer doar la invatatura si purtare),erau mici si nu prea stiau ce si cum dar in liceu m-am simtit si ma simt extraordinar de bine,colegii sunt mai maturi, suntem mai inteligenti, mai seriosi.Se spune ca anii de liceu sunt cei mai frumosi, ei bine eu cred ca asa este.Numai bine

| Gregory a răspuns:

Salut. Pot afirma cu bucurie că pe parcursul școlii generale, a liceului, și a facultății m-am înțeles destul de bine cu majoritatea colegilor. Au existat și mici tensiuni de-a lungul timpului, dar am trecut cu bine peste. Am încercat și încerc să văd partea bună a lucrurilor, și să conviețuiesc, atât cât pot, în armonie cu semenii mei. Tu cum te înțelegi cu colegii tăi? Dar cu foștii cum te-ai înțeles? O zi faină tutror. happy

| 2middlefingers a răspuns:

Bine. jumatate din timpul petrecut impreuna nu vorbesc eu cu ei, jumatatea cealalta nu vorbesc ei cu minehee hee

| Hokaghe a răspuns:

Foarte bine! Prima regula in clasa : Toti pentru unu si unu pentru toti! Mai ales cand e vorba de prostii laughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tarethumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte rau ma inteleg cu colegi si dabdea astept sa plec la liceu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La început credeam că sunt singura normală din acea clasă.hee hee
Toţi se făceau remarcaţi prin lucruri ciudate şi neplăcute...dar pe parcurs au început să-şi arate adevărata faţă şi m-am convins că pot sta liniştită. Astăzi mă înţeleg bine cu toţi colegii mei şi îi apreciez pe fiecare în parte pentru felul lor de-a fi...fiecare are ceva deosebit!
O seară de vis. happy

| MusicalRose a răspuns:

Buna!
Eu ma inteleg bine cu colegii mei dar s-ar putea ca lunea viitoare, cand ajung la scoala, sa ma deteste toti!
Succes!

| ByankaPink a răspuns:

Buna,
pai ei nici nu ma baga in seama ci doar cand ma lingusesc straight face
cand nu ma baga in seama, ei spun asa:''ai auzit ceva?''
cand ma lingusesc imi zic asa:''bianca, prietena mea, ce mai faci?''
deci asa se comporta cu mine crying
sper ca te-am lamurit,
pa-pa