| OanaG a întrebat:

Cum va intelegi cu parintii vostri?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Toate bune si frumoase pana cand face diriga sedintalaughing si pana le cer banihee hee

Bafta. Tu?

| Malvina24 a răspuns:

Eu ma inteleg super cu ei sunt foarte de treaba! nu prea se inteleg ei intre ei...si asta e naspa!

| SexySpeed456 a răspuns:

In momentul actual superbine! Dar sa vad cum o sa ma inteleg cu ei mai tarziu... laughing

| BlueRose1 a răspuns:

Poi nu prea bine am un frate mai mic ca mine cu 2 ani mentionez aici ca eu am 12 si din orice maicamea ma cearta pe mine indiferent ca am facut eu sau nu deci cu mama nu prea si cu tata tot asa daoar lui ii da atentie dar nu ma supar nu prea ma deranjeaza sa fiu lasata in pacetongue sunt o fire mai retrasa asa ca e super ok dar ca sa iti raspund mai clar nu ma inteleg aproape de loc tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mama super bine, vorbim aproape oricebig grin cu alcoolicul care crede ca banii si atentia din an in paste il face parinte- n-am treababig grin

| pisicel_5329 a răspuns:

Pai si eu ma inteleg cu ai mei foarte bine! au incredere in mine, insa cand incep certurile simt ca m-au facut doar ca sa-si bata joc de mine!straight face

| teodoram a răspuns:

Ooo.Super bine! :X
dar tu?

| aaaaaaa1 a răspuns:

Eu ma inteleg bine dar uneori ma mai cert cu ei big grin tu cum te incelegi cu ei?

| andreeeaaa a răspuns:

Foarte bine thinking cel putin cu mama, e una dintre cele mai bune prietenele ale mele doar ca mai marelaughing ii povestesc multe lucruri si ii cer sfaturi. ea ma ajuta cu cea mai mare placere, iar eu nu ma feresc sa vorbesc cu ea deoarece stiu ca in orice situatie m`as afla imi da sfaturi bune si trec cu bine peste.