| Yrynella a întrebat:

Cum va pare siteul TPU?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie sincer chiar imi place e foarte frumos sa stii ca nu ramai singur pe lume^^ chiar si cand crezi ca nu mai ai nicio cale de ajutor stii ca ei sunt aproape si te ajuta la nevoie>big grinbig grin

| Bii26 a răspuns:

Cel mai tare site in cate am vizitat vreodata!happy
Dar tie cum ti se pare?

| GoldDust a răspuns:

Suuuper tare XD

| PatryRox a răspuns:

Normal, cum era pana acum big grin

| pufarina a răspuns:

Destul de fain dar se putea si mai bine. daca esti nou. BUN VENIT!happy funda? plz...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un site extraordinar in zilele lui de glorie(acum un an-un an si ceva,poate chiar si mai devreme).Atunci erau utilizatori mult mai putini,dar esentiali.Erau niste intrebari de mai mare-ti era dragul sa raspunzi si niste raspunsuri pe masura.Intre timp,in schimb,o mare parte a acelor utilizatori au plecat de pe site,dar numarul utilizatorilor a crescut considerabil(dintre care majoritatea nu au inteles scopul site-ului)iar media de varsta a scazut considerabil.Deci site-ul a crescut cantitativ(din toate punctele de vedere),dar calitativ a scazut extrem,extrem de mult.Putine lucruri mai sunt ca inainte,acelea fiind singurele motive care ne mai tin aici pe multi dintre noi.In prezent despre acest site pot spune ca e cel mult ok.

| Yrynella explică:

Mie la fel mi se pare destul de bun, chiar foarte. deci multumesc ca existati in viata mea :* pup. O seara buna tuturor!