| Dyingfetus a întrebat:

Cum va plac fetele?
1.care sunt populare sexy au o gramada de prieteni, feminine
2. cele care au acelasi gusturi ca si voi, se imbraca sport, nu foarte populare dar nu tocilare adica stiu sa se distreze.

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Aş înclina spre 2, însă sunt tot felul de fetehappy. Dacă aş fii băiat mi-ar plăcea fetele ca minelaughing.

| pwp a răspuns:

Eu sunt fata.
as alege varianta 2 un pic schimbata:
cei care au aceleasi gusturi, se imbraca sport dar si casual, destul de popular, sa stie sa se distreze dar nici un maniac al distractiei!

| baru a răspuns:

Salut. Punctul doi. Eu sunt sportiv, si este normal sa-mi doresc o asa prietena, Cred ca lucrul cel mai important este cinste si omenia. Nu conteaza cu ce ne imbracam, ce studii avem ce frumosi sau urati sunte,. Dar, cate putin din fiecare se aduna. Pa

| Derye a răspuns:

Daca tu esti cea din poza imi place de tine. Nu ma intereseaza ce esti, imi place cum te imbraci, imi place pozitia corpului, ceea ce denota multe.

^_^

| PotHed a răspuns:

Salut happy
varianta 2 tongue

| Deddu a răspuns:

Daca as fi baiat as alege 2 asa sun eu:p

| Deddu a răspuns:

Si urasc fetele caracterizate la nr 1love struck(

| vladracul a răspuns:

Goale