| Lyndsey a întrebat:

Cum va simtiti cand sunteti tratati cu indiferenta sau cand un prieten va intoarce spatele intr-un moment de dificultate? Vreau sa stiu daca tratati oamenii cu indiferenta cateodata.De ce? Dati-mi exemple de astfel de momente.

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Ma simt foarte prost, dar incerc sa arat ca nu imi pasa si tratez si eu cu diferenta persoana respectiva! Eu mai tratez cu indiferenta uneori persoanele care mau suparat foarte tare!

2 răspunsuri:
| elizayo a răspuns:

In primul rand indiferenta doare pe oricine pentru asta nu trebuie sa o folosim, cu toate ca unoeri o facem voluntar sau involuntar, personal indiferenta ma doare mai ales daca este venita din partea persoanelor dragi

| FadetoBlack a răspuns:

Dacă sunt tratată cu indiferenţă, la urma urmei aşa o să tratez şi eu, cu indiferenţă.