| Kafeeaua a întrebat:

Cum vi-ar placea sa va cheme? si daca aveati sexul opus?

Răspuns Câştigător
| LauraaBlack a răspuns:

Buna :X. Uite happy, Eu ma numesc Laura happy, imi iubesc numelebatting eyelashes si daca as avea ocazia sa il schimb nu as face-o! Fiecare persoana ar trebui sa creada ca numele ei este cel mai frumos, mai special si mai dragut kiss. Asa cum cred ca si tu consideri. Poate ai un nume de fata preferat dar cred ca l-ai pune pe ''locul 2'' pentru ca numele tau are ''prioritate''.happy. Cu siguranta exista persoane care nu le place numele lor dar gresescwinking pentru ca nu il considera minunat. Acum, big grin daca as fi baiat thinking poate ca mi-ar place sa ma cheme Laur laughing sau. happy nu ar conta. pentru mine tot ar fi cel mai frumos nume. Ramai cu conceptia asta. este cea mai buna happy.
Sper ca ti-am dat o ideebatting eyelashes.
Succes si numai bine >big grin

4 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

Eu sunt fata.As fi vrut sa ma cheme: Maria,Elena,Ramona,Bianca,Georgiana,Sandra,Simona,Simina,Flavia,Lidia,Daniela.
Daca as fi fost baiat: Laurentiu,George,Stefan,Alex,Adrian,Dragos,Sebi, Robert, David.

| Kafeeaua explică:

happy aha

| stelar99 a răspuns:

Pe mnine ma cheama Irina si imi place numele meu
mi-ar mai place: Sofia, Rose, Mary, Anne happy
si daca as fi baiat.nu as vrea sa fiu baiat laughing, dar daca da Alexandru.happy

| Caty_6740 a răspuns:

Desi imi place numele meu mi-ar placea sa ma cheme Loredena, daca as fi baiat Alexandru