| AlexandraM776 a întrebat:

Cum vi s-a parut evaluarea nationala la matematica? Usoara sau grea?

8 răspunsuri:
| iJustWannaDance a răspuns:

Hey!

Sincer iti spun: cand am vazut subiectele, mi-a venit sa vomit.

Cam grele la prima vedere, dar, mai apoi...ehehe! asa subiecte sa tot ai.

*mai putin la pct 1 partea a IIIa...happy

| sexyGirl_1453 a răspuns:

Mi s-a parut foarte greu dar sper sa iau macar un 6. la subiectu III mi s-a parut foarte greu deci nu mai puteam ma uitam pe peretihappy
dar cu toti care am picat in sala erau ff. de treaba si am copiat unul de la altu
pentru ca ne-a lasat laughing
oricum iti urez succes
pa
la toti Bafta

| Negru37 a răspuns:

Grea.

| 2696 a răspuns:

Grea mai ales la partea a 3 a - nu iau mai mult de 8

| Ioanaaa22 a răspuns:

Destul de usoaraahee hee

| NoMusicNoLife24 a răspuns:

Intre sad

| Robz a răspuns:

PFF a fost cam greu.Totusi sper sa iau un 7big grinbig grinbig grinbig grin!
7 Ruless

| Ali27 a răspuns:

Ce rezultate v'au dat la Subectul |||?