| Anonim00089 a întrebat:

Cum vi s-a parut prima daca cand ati intrat la liceu?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Anii de liceu sunt cei mai frumosi ani din viata ta de elev, o sa vezi. Daca intrii si tu la liceu important e sa le faci o impresie buna noilor colegi, sa nu creada ca esti fitos sau increzut, asa te vor respecta mai mult.

| Yumiii a răspuns:

A fost super. big grin Noi nu ne cunosteam intre noi, si totusi ne comportam unii cu altii ca si cum ne-am cunoaste de o viata. ^^
Daca esti in clasa a 8-a, ai sa vezi, anii le liceu sunt cei mai faini. Cu bune si cu rele. :3

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic deosebit, 90% dintre colegi erau aceiasi ca in generala.

| Dariusuu a răspuns:

Fascinant.

În prima zi toți am fost tăcuți, poate puțin speriați.

| andrei1237 a răspuns:

Buna! Mi s-a parut foarte tare deoarece am cunoscut oameni noi, am legat prietenii. Sper ca faci si tu la fel daca esti acum in clasa a 8-a.Pa,pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
A fost frumos, mi-am intalnit colegii, noua diriginta de romana.
A fost ceva interesant, mi-as dori sa mai fiu in clasa a 9-a.
Te pup!

| Anca16188 a răspuns:

Ciudat laughing) abia așteptam să plec acasă laughing