| SweetSacrifice a întrebat:

Cum vi s-a parut prima zi de liceu?

13 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Foarte fainawinking avand in vedere noi mei colegi si ospitalitatea Doamnei dirigintewinking Asa ca prima zi e bee happywinking acum depinde si restul de zile cum vor fiwinking Succes in clasa a 9-ahappy Fundulitsaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok. Un sfat, invata la inceput la toti de 9 si 10, toceste mult si da-ti interesul. Eu asa am facut la biologie, am luat un 10 si urmatoarea nota a pus-o ea ( 9 ) si pe 2 a pus doi de 10 si eu de abia ca am fost o data la ora ei pe sem 2. Si nu exagerez blushing.

| SweetSacrifice explică (pentru anonim_4396):

laughing Cu invatatu ca si cu invatatu.Eu intrebam mai mult de colegi, atmosfera etc. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Au fost ingerasi initial ca dupa sa constati ca sunt niste draci, imfumurati, fitosi. Mie persoana pe care o ignoram si imi era cam antipatica mi-a devenit cea mai buna prietena.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Deci sa vezi..eu sunt la educator -puericultor [am luatlove struck] si imi stiam "viitoarele" colege de la aptitudini :-l au luat inca 2 fete din clasa mea. [ o sa avem 12 ani impreuna la acelasi liceu] suntem 28, noi3 [fetele] si restul : intepate, fitoase, taranci..aoleu mor.si ghici! tot liceul trebuie sa fie in uniforma la inceput de an \dancing e frumoasablushing

| SweetSacrifice explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Eu sunt furioasa rau ca am ales pe primul loc profilul stiintele naturii.Ce a fost in capul meu? Acum as vrea sa schimb, dar nu pot. Oricum nici nu cred ca intru acolo.(desii, totusi, am multe sanse )Eu aflu debea pe 15.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Aww.eu am aflat miercuri. pe al 2-lea ce ai pus? eu daca nu intram aici..ma bagam pe filo.

| SweetSacrifice explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Filo bilingv.Si acolo ultima medie de anul trecut ( de intrare ) este 9, 07.Am sanse mari acolo, cel putin eu cred ca intru acolo.(media mea este de 9, 33)Pe cand la stiintele naturii ultima medie a fost de 9, 18.Si acum am dubii.Pot intra si acolo, dar oare, mai vreau sa intru acolo? Deci eu sunt confuza acum. Cand ai avut media de admitere?

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Eu am avut-o 9, 03 :d am fost prima, s-a intrat cu 7, 33, cred ca o sa mi se blocheze. iti dau id`ul meu daca vrei sa vorbim :cristinacrss69

| SweetSacrifice explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Am id-ul tau. happy

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru SweetSacrifice):

E altul...cu 2 de.s. l+ai bagat?

| Patricia96 a răspuns:

O zi inocentă laughing
Diriga mi s-a parut dur.DAR NU ESTEhappy
Colegii. draguti toti. apoi peste cateva luni o sa-i cunosti cu adevarat.winking
Cel mai important lucru:inca de la inceput sa fi activa la orehappyiti spun din propria experienta
si in rest : calma, seriioasa, cuminte(stai in banca ta, nu vorbesti urat)
glumeata, ascultatoare...bafta bobocel