| Vlady96 a întrebat:

Cum vi s-a parut prima zi de scoala/liceu?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Mie mi-a placut un pic. Adica orarul e plin de materii interesante, am fost lasat sa stau in banca cu my best friend, abia astept sa termin a 8a etc.peste 3 saptamani cand se instaleaza rutina zilnica o sa imi blestem zilele, dar pana atunci.laughing

AA! Vlade, tu erai?laughing Acum am vazut.

In fine.
Succes in noul an scolar
7h30

11 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Frumoasa, cu exceptia faptului ca ne-a schimbat diriginta la care noi tineam foarte mult, si o colega chiar a inceput sa planga. straight face Cat despre noii elevi...tre sa recunosc ca n-au fost cine stie ce bobocei draguti sau sociabili[din punctul meu de vedere]pe-acolo. straight face

Dar ziua ta?

| Ionutzz97 a răspuns:

A fost placut

| iuliana1221 a răspuns:

Groaznik. de abia astept sa se termine scoala chiar daca abia a inceput

| FunkySmile a răspuns:

Faina... eram un boboc ratacit printre o multime de oi tongue... oricum a fost bine tongue. A ta cum a fost? Pup

| justAgirl_8912 a răspuns:

A fost ca misto ca mi-am vazut colegii (bine nu toti, in afara de o fitoasa care mi-a stricat ziua)...in rest a fost super. Am cam asteptat mult pana la deschidere dar pana la urma a fost misto.
P. S. se vede ca e criza ca nu au mai dat diplome, zgarcitii laughing)

| greenapple a răspuns:

A fost frumos.Peste tot numai colege una mai modita ca alta. Mia fost dor de scoala. Ce am face noi daca nu ar fi...ne-am plictisi!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu stiu. Eu eram in lumea viselor cand a fost deschiderea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din primele zeci de secunde ne-a luat cu o petrecere ca a fost ziua mea si a uei colege 5 minute mai tarziu,, Copii sa va dau cartile" ma doare spatele de la carat si mai urmeaza:,, Copii sa va dau oraru" Cel mai distractiv lucru e ca am fost cu niste prietene la terasa ps mi-e dor de vara

| D3lcious a răspuns:

PfflaughingNoua in sc. Directoarea ne-a pus pe coloane 5 abc 6abc 7 abc 8 abc si eu sunt a nestiind m-am bagat la blaughingeram sigura ca era bangry... Diriga cu regulile eilaughing)ca in fiecare anhee heewinking

| pixxiejojo a răspuns:

A mea a fost dragutza...ne-a schimbat diriga dar noi suntem bine! A fost foarte funny!

| LooneyTunes a răspuns:

Interesanta. Tie?