| myky16 a întrebat:

Cum vi s-a parut prima zi de scoala?

12 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Sweet! Am intarziat din prima zi.am ajuns la 9 jumi, in fine m-am intalnit la piata cu baiatul pe care il plk si SOC era mai mik cu vreo 8 cm decat mine si acum e mai mare, si s-a tuns oribil alt sSoc.La tine cum a fost?

| ArexuDeea a răspuns:

In secunda 2 vroiam disperata sa plec acasa

| idontknowkay a răspuns:

Ca oricare alta laughing

| HotChoclate a răspuns:

Trist,plictisitor,cald.

| foreverуσυηg a răspuns:

Căldură , o directoare care vorbea in-truna si o maaaaare gramada de copii . b-) Deeeeeeci , extrem de naspaa ! La tinee ? >;ddd

| marinaforic a răspuns:

Mm...pur si simplu.mie nu mi-a placuthappyam murit de cald ca apoi sa ne dea cartilestraight face

| xXToNyXx a răspuns:

Nasphabig grin

| iflirius a răspuns:

Voiam sa stau in alta banca dar aia e ocupata de alticineva.ma rogg...noi facem simultan si suntem clasa a doua si clasa a 4a deci l randul de la fereastra sta clasa a2a ...in rest a fost ok.am stat in banca cu aceeasi colega cu care ma inteleg superwinking nu a fost prea rau happy

| myky16 explică:

La mine a fost destul de bine dar a fost o caldura insuportabila big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer groaznica! Pentru ca nici nu a inceput bine scoala si deja profesorii au inceput cu recapitularile ca trebuie sa dam teste la toate materiile! Prea ne-au luat tare din prima! bye bye :*

| KainSanctus a răspuns:

Oribilă tocmai am aflat ca iubita mea se desparte de mine și îmi vine sa fac un lucru necugetat. Momentan mi se pare că e sigura scăpare

| DanyelDanu a răspuns:

...plictisitor...