| Babushka a întrebat:

Cum vi se par fetele din zodia gemeni? Dar baietii?

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cea mai buna prietena a mea e gemenilove struck
Deci am o parere bunabig grin

| Flav a răspuns:

N-am vazut sa aiba 3 maini sau 3 picioare. Sper c-am observat bine. Deci, normale si normali ca totii.

| Gabry a răspuns:

Mi se pare ca ambele "specii" seamana cu oamenii.Sau poate nu am vazut bine...straight face

| sorin a răspuns:

Si eu sunt zodia gemeni, e o zodie OK.

| tukhey23 a răspuns:

Normale.Eu cred ca astrologia e prostie happy

| kayan a răspuns:

Baietii "gemeni" sunt cei mai tari oameni din lume! garantat! big grin

| Babushka explică:

Ce raspunsuri pe capul vostru Flav si Gabry faceti un bine si abtineti-vawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BARBATUL GEMENI-
este usuratic, visator
are caracter schimbator, variabil, cu calitati contradictorii
plin de curiozitate
are caracter duplicitar, incert, nehotarat
anxios, nervos, iritabil
nu ataca lucrurile frontal, incercand sa le rezolve prin viclenie
aspectul negativ-minciuna si inselatoria dar cand influenta planetei este pozitiva poate fi dotat cu cel mai desavarsit spirit de dreptate
se plictiseste usor, nu este inclinat spre gandire profunda, nu recunoaste niciodata ca a gresit
in viata are perioade f. bune de prosperitate, alternate cu altele de cadere, de saracie
este impulsiv, luand hotarari rapide fara a delibera prea mult
dualitatea semnului zodiacal poate determina oamenii exclusiv de generosi sau dimpotriva avari, incapatanati-poate fi sever, afectos, generos sau dimpotriva prefacut, ipocrit, avar
f.instabil,infidel si f.curios
ii place legaturile amoroase pe care le schimba f.repede
nu este gentil din fire si atunci cand o face urmareste un scop
se imprieteneste cu persoane de care are nevoie in viata
este indiscret si barfitor
nu tine in secret are un comportament nervos.
Este vorbaret, poate fi vulcanic, imprudent, incapatanat
Se indragosteste repede dar si repede ii trece
Cei mai buni parteneri :GEMENI, FECIOARA, RAC, BALANTA

Cum cuceresti un Geaman
- fii deschisa si flexibila. Gemenilor le place sa flirteze
- fii evaziva, seducatoare si greu de gasit, pentru ca-i place vanatoarea
- fii mereu la curent cu noutati din toate domeniile
- foloseste-ti si mintea si trupul pentru a-l stimula, cand faci dragoste
- accepta faptul ca este un "fluturas de societate" si nu-i cere sa se schimbe

Zone erogene:
Mainile si bratele sunt cele mai sensibile. Femeile reactioneaza la sarutul mainii. Barbatilor le place sa fie tinuti de mana. Amandoura le place sa li se mangaie bratele, sau sa li se sarute partea interioara a bratului.

Barbatul gemeni:
Este tot timpul in miscare; de la un om la altul, de la un loc la altul, de la o activitatea la alta. Nelinistit, nervos nu se va multumi cu a-si trai ziua, si va incerca sa traiasca intr-o zi ceea ce altii traiesc intr-o saptamana sau o luna. Este omul contradictiilor. Femeia nu va sti niciodata daca o doreste cu adevarat caci comportamentul sau este contradictoriu. Oricare ar fi sentimentele sale, el va incerca instinctiv sa le ascunda. Nu suporta un orar de munca sau de viata. Nu putem cere de la el sa respecte orele de masa sau sa doarma la o anumita ora. Nu suporta sa fie sclavul ceasului. Deosebit de inteligent, stapaneste arta vorbirii. Abordeaza multe teme, pe care insa nu le epuizeaza. Nu-i place sa fie invins intr-o discutie verbala. Chiar in conversatie i se poate observa nelimitarea de la un subiect la altul. dar tocmai acest lucru are un efect magnetic. Ceea ce spune are haz si este plin de spirit. Fascinant si multilateral. Entuziasmul sau are drept consecinta epuizarea talentului sau. Va concepe cu energie un plan dar la realizarea lui nu va putea participa cu aceeasi energie. Tocmai de aceea va fi intrecut de alti colegi sau concurenti mai putin dotati cu inteligenta si fantezie. Insuccesele il demoralizeaza. Se chinuie cu reprosuri. Dar aceasta stare nu dureaza mult. Un nou interes apare si il excita. Este pasionat de jocuri si de sport, aventuri sau alte modalitati de distractie. Ii place sa calatoreasca perioade scurte de timp pentru a vedea mereu lucruri noi. Munceste mult si istovitor dar numai pe perioade scurte de timp. Cel mai bine se realizeaza intr-o munca spirituala, are nevoie de multe pauze. Aventurile sale il satisfac mai mult decat munca. Ii place sa fie indragostit si nu va pierde nici o ocazie, dar in acelasi timp ii place libertatea si nu-si va subjuga eul in favoarea niciunei femei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere sunt foarte okey...si eu sunt zodia gemeniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii gemeni mi se par putin copilarosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele din zodia gemeni sunt tupeiste, nonconformiste si stiu cum sa abordeze un baiat. iar baietilo le place sa se dea la toate fetele sa iasa cu cat mai multe dar totusi intre fetele si baietii din zodia gemeni exista o oaecae compatibilitate cae inte alte zodi nu pea exista.stiu asta deoaece eu sunt gemeni si pietenul meu este tot gemeni. pup

| alexnico a răspuns:

Hmm... fetele gemeni... au o personalitate f. puternica... baieti nu prea cunosc