| didi33 a întrebat:

Cum vi se par fetele mai baietoase, cu tricouri largi?

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Fetele ar trebui sa fie elegante si sa aiba o imbracaminte cat mai decenta. Cat despre hainele largi, nu stau deloc prea bine pe o fata. crede-ma. Ele sunt vazute putin mai ciudate, si nu sunt asa de placute de baieti (majoritatea baietilor). In ziua de azi baietii (majoritateabig grin) nu se mai uita doar la tricou si nici la felul cum gandesc chatterbox. Frumoasa, eleganta si buna oh go on sa fie, atat!

| alexandra_8069 a răspuns:

Sunt si ele fete pana la urma. Daca lor le place nu ai ce face.nu trebuie sa le tratezi urat.

| adrian0123 a răspuns:

Ma uit sa vad daca au putulica big grin

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu mi se pare normal raised eyebrows

| BlackFuneral a răspuns:

Daca am un tricou larg ce inseamna?
Ca nu sunt feminina?!
Ca nu sunt fata?!
Crede-ma uni baieti nu se uita doar la tricou se uita si la felul cum gandeste.

| BrokenInside a răspuns:

Depinde de baiat, daca ii place sa fie cu fete pentru cum arata sau pentru cum gandesc

| Rawwwrrrr a răspuns:

Eu sunt mai baietoasa. Recunosc ca nu`mi plac rochitele, fustele si pantofii cu toc. oh go on Sunt genu care se imbraca: un maieu/tricou, o pereche de blugi si niste skateri. si nimeni nu are nimic in potriva cu asta. Atrag multi baieti, si nu ai nimic in potriva cu felul meu de a fii. Nu mi rusine ca sunt baietoasa si nici unei fete nu ar trebui sa-i fie.happy