| natalia_5717 a întrebat:

Cum vi se par fetele scunde si slabutze? Ms :*

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna

La intrebarea asta, stiu ca ar trebui cele mai multe raspunsuri sa fie de la baieti...
Dar nu conteaza...Imi voi da' si eu cu parereawinking
Fetele scunde...Sa fi scunda e avantajos.:d
Eu sunt scunda, si am inceput sa ma mandresc cu asta...
Acum despre fetele slabute...Au silueta ce mailove struck...
Deci eu sunt scunda si slabutza:X
rolling on the floor

byekiss

14 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Delicate, frumoase si surprinzator de puternice.

| AndreeA_4571 a răspuns:

Nu prea mi se par asa superbe deoarece sunt prea piticute. parerea mea. big grin

by me

| VladRO a răspuns:

De acord cu D3eA, nu imi prea plac fetele scunde, pentru ca nu s-ar cam potrivi cu mine... va dati seama, eu de 1, 83 cu o fata de 1, 40; 1, 50 cum as aratahee hee

| den a răspuns:

Mie numi plac fetele scundebig grin... mi se pare ca esti mult mai atragatoare daca esti inaltahappy

| princess92 a răspuns:

Avantaje si dezavantaje...sunt destul d scunda pentru varsta mea si sunt si slabutza. uneori imi place.alteori nu...

| carmi_6480 a răspuns:

Consider ca fiecare persoana din lume are ceva special si care o sa fie cea mai frumoasa pentru cineva indiferent daca e slaba sau grasa.

| bIjuUu a răspuns:

Si eu sunt scunda si slabutzahappy
uneori e bine dar alteori .nu chiar asa... dar asta e

| OFF a răspuns:

Mai fiecare fata in felul ei. nimic mai mult

| AnKuTsSa a răspuns:

.pai ke sa zic sunt fff mumoasse:*cunosc o gramada de fete de genu` asta si sunt dragutzee raw!;
):*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adorabile
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Esentele tari se tin in sticlute mici" tongue

N-as putea sa-mi formez o parere despre o persoana doar privind-o.Ar trebui sa o cunosc de ceva vreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoase. dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt scunda si slabutza. dar ma mandresc cu asta pentru ca mai bine mica, inteligenta si dragutzadecat ditamai fata care nu stie nimictongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac fetele scunde chiar daca sunt inalt 1.83 au o alta viziune si te intelegi mai bine cu ele