| irina30900 a întrebat:

Cum vi se par unghiile? http://www.facebook.com/....../photo.php

8 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Super frumoase

| AtateaConditii a răspuns:

Unghiile false strica unghiile tale naturale. Mai bine stai cu unghiile scurte ca cu alea lungi de abia te misti.

| TudyCFR a răspuns:

Sunt si ceva unghii mai tari caute pe mai multe site-uri dar si astea sunt foarte tari am vazut la o prietena asemanatoare.

| Adry05 a răspuns:

Dragute.

| Nasty7 a răspuns:

Faine happy

| Hieer a răspuns:

Frumusele...

| JustAnotherFuckedUpGirl a răspuns:

Sunt urate

| OoAlexaOo a răspuns:

Super dragute. Pacat ca eu nu pot rezista nu unghiile facute din cauza unui tic pe care mare parte din oameni il au. happy