| justme4 a întrebat:

Cum vi se pare cover-ul asta? E vocea mea.
http://www.youtube.com/watch?v=XIWcDB_6GE0
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RoXyRaLu a răspuns:

Pai, se vede ca a voce. Dar, este un dezavantaj deoarece vocea ta se aude pre putin, iar melodia are un volum prea tare.
Chiar daca ai voce, se vede ca nu este lucrata. Ar trebui sa mai lucrezi la ton atunci cand ridici volumul. Se aude de parca ai tipa, dar nu iti fa griji deoarece tu ai voce si se vede asta. Sper ca nu te-ai suparat pe mine, dar eu nu iti zic ca altii ( 3TeoDora3 ) ca te-ai descurcat de minune doar pentru o funda. Daca vrei sa mi-o dai, -bine-, daca nu, -nu-.

1 răspuns:
| 3TeoDora3 a răspuns:

Ti-am dat o apreciere...imi dai fundita?