| dodonika a întrebat:

Cum vi se pare cuplul Bianca Dragusanu si Bote? astept raspunsuri

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un cuplu format din doi oameni foarte diferiti care tin mai mult la publicitate decat la partener.

| OanaG a răspuns:

Ex cuplul, mai mie chiar imi plac de astia doi! In special de Cata, inainte aveam o parere cam naspa, credeam ca are fite, dar l-am cunoscut mai bine cand a fost la "Dansez pentru tine", se vede ca e un om cu suflet mare.

Si despre Bianca, e ambitioasa chiar daca e putin siliconata si botoxata.Chiar le-ar sta bine impreuna[din nou]

| Alice_6278 a răspuns:

Cum sa mi se para.
Ca un oarecare kumplu...
Nu as putea face diferenta

| Klara a răspuns:

Nu mai exista cuplul Bianca & Bote, dar oricum ei se iubeau doar pentru tabloide happy

| AndreutssaaTha a răspuns:

Dar bianca si bote s-au despartit acum este bianca dragoseanul si "printul" cristea.
bote si bianca dragoseanu nu se portiveau ori cum dar bianca iese cu toti care au bani si le mananca bani la aia care au bani.
am zis bine?