| ElemenT a întrebat:

Cum vi se pare dupa vacanta de 3 luni, sa inceapa scoala?
sa nu va mai treziti pe la 10-12?

9 răspunsuri:
| Ea_7898 a răspuns:

Pfoaaaaistraight face
Sa ne trezim pe la 10-12?!laughing Eu ma trezeam pe la 14-16 big grin
Si acum trebuie sa ma trezesc la 6!(da, stiu. dureroslaughing)
Eu una sunt destul de entuziasmata ca sunt boboacahappy. excluzand ora de trezirebig grin si mai ales ca in vacanta ma plictiseam destul de mult ca nu prea am fost plecata decat pe la spectacole si 1 saptamana la casoaiahappy

Dar tu?

| User a răspuns:

Ca dracu. Mai ales iarna, la -15 grade, in loc sa stai in pat, la caldurica, sa plecistraight face

| Nane_5985 a răspuns:

Pfffff naspa rau :d

| Maya. a răspuns:

Tu cum crezi?laughing

Vai de capul meu...cand ma gandesc.

Lasa ca vine ea vara:X!

| CriCos a răspuns:

Oribil.Nici nu vreau sa ma gandesc; dar o sa ma obisnuiesc repede...

Răspuns utilizator avertizat
| freehugs a răspuns:

Da mi se pare aiurea sa ma dezobisnuiesc, eu care ma culc la 5 dimineata si ma trezesc la 1-2 dup-amiazahee hee
moama si mai ales cand te trezesti dimineata si e innorat/ploua/ninge nu iti vine sa te bagi inapoi in pat laughing
eu asta faceam cateodata, a doua zi veneam cu scutire sau cerere laughing

| Razvan a răspuns:

Eu oricum ma trezesc zilnic la 7.Sunt o fixista cand e vorba despre programul de dimineata, atunci invat cel mai bine.Am incercat sa imi pastrez un program echilibrat vacanta asta sa nu ma culc mai tarziu de 23 si sa nu ma trezesc mai tarziu de 9.Si l-am respectat deci nu cred ca o sa am problemewinking

| spiceontheparty a răspuns:

Aa ce de ce?
eu in vacanta nu dormeam 10-12 ci 14-18 asa ce binme era