| ingerasanamarya_9029 a întrebat:

Cum vi se pare justin bieber? dar demi lovato?

13 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

NU imi plac niciunaul! Deloc.

| AndaWest a răspuns:

Cred ca mai bine evitai sa pui intrebarea despre justin asta ca aici pe site toti sunt porniti pe el, e razboi deschis intre pro si contralaughing

| frumusik96 a răspuns:

Nu sunt fan Justin bieber dar are niste melodii care chiar imi plac. sunt fan demi lovato si ii urez succes in continuare. este frumoasa iar filmul camp rock a fost super

| frumusik96 a răspuns:

Am o intrebare. Ce aveti cu Justin si Demi? Daca nu va plac nu raspundeti la aceasta intrebare

| qpattyx3 a răspuns:

Justin Bieber e super tare imi place mult cum canta, iar pe Demi Lovato o ador!
parerea meabig grinemi il bate rau pe Justin, dar tot imi plac amandoi!

| Nobody_1210 a răspuns:

2 distrusi

| BoomBoomToxic a răspuns:

Justin bieber.canta bine dar la comprtament mi se pare ca se crede un pic ma mare de cat e el de fapt! Demi lovato canta foarte foarte bine.e talentata.si nu mi se pare ca face lucruri indecente...dar tie cum ti se par?

| Paulla a răspuns:

Justin Bieber...ii lipsesc doua lucruri anume talentul si creierul.
Demi Lovato e doar o ratata, nimic mai mult.
Btw, de ce Justin are nume de baiat?

| georgy30 a răspuns:

I love Demi Lovato, I hate Justin Bieber! tongue

| SellyDemmzy a răspuns:

Jutsin cool demi woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow

| loryM_5129 a răspuns:

Aman2 canta foarte frumos, imi plac melodiile lor :*

| DanaVisatoarea a răspuns:

Justin Bieber e frumusetea intruchipata este si bun l suflet e si amuzant, e genul de baiat cu care ai iesi.Il iubesc foarte mult miasi scoate creieri p nas pentru ellaughing.Iar Demi Lovato este o scumpica draguta si ea e cu simtul umorului si e foarte frumoasa, o admir. fUnDiTa? PLLZ