| BossAlcool007 a întrebat:

Cum vi se pare media 9.89 pe clasa a 8-a si 9.96 pe toți cei 4 ani?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt medii foarte bune.Sunt ale tale? Avand in vedere numele tau.

| AFR81 a răspuns:

Foarte foarte buna.

| alexandrualind a răspuns:

Buna!

| RagnarokR a răspuns:

Altii care se chinuie ceva mai mult, avand profesori normali pot lua media 10. nu stiu cep profesori ai avut tu, dar esti foarte apropae de 10.
Deci media e chiar buna. o sa te ajute la admiterea la liceu

| Atlas33 a răspuns:

Sunt bune dar nu pari tu genul, esti deja departe de realitate, tare ciudat.Problema mare este ca tu nu realizezi asta si cineva trebuie sa te trezeasca.Ai si tu grija!