| raluk200 a întrebat:

Cum vi se pare melodia care va reprezenta Romania la Eurovision 2010 (HotelFm -Change)?

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

E frumoasa melodia. are vocea super. sper sa castige. insa daca stau sa ma gandesc mai buna a fost melodia din 2010

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sincera sa fiu, ma cam lasa rece, n-o gust (aproape) deloc. E frumoasa, dar foarte slabuta pentru Eurovision. Ascultati-o si voi: http://www.youtube.com/watch?v=YsXC2MSaP4E!
Dar cu toate ca nu ma incanta melodia, o sa-i sustin pe baieti. Doar reprezinta Romania!

| Deea4u_2595 a răspuns:

Melodia este cam draguta. dar nu mi se pare buna pentru eurovison...la eurovision trebuie sa fie mulodii mai reusite.si sa fie cantate din inima(. mie nu imi place melodia de anul asta) :d

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Mi se pare mai slabă decât cea de anul trecut, însă, comparativ cu celelalte melodii care au participat la preselecţie, e... în regulă (nu am ascultat cu atenţie toate melodiile, dar majoritatea mi-au lăsat o impresie proastă).
Melodia de anul trecut e parcă mai instrumentală, mai ritmată, mai... catchy, pe când cea de anul ăsta transmite un mesaj (deşi unul oarecum epuizat). În fine, e drăguţă melodia, începe în forţă, tipul are voce... Dar nu cred că o să facă cine ştie ce spectacol. Succes să avem.laughing

| Nikk96 a răspuns:

Urata

| Meli a răspuns:

Din punctul meu de vedere melodia este frumoasa, lenta, baietii au o voce buna, dar nu cred ca aceasta piesa este pentru Eurovision!
Oricum le doresc mult succes big grin! La multi ani!