| cristina93 a întrebat:

Cum vi se pare povestea asta? http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| shishilik a răspuns:

Interesanta poveste, trista, dar prea emo. Ar trebui pus un sfarsit mai fericit, sa dea putere fetelor din situatia asta sa mearga mai departe cu capul sus. Daca ti s-a intamplat asa, zambeste si gandeste-te ca altul ca el vei mai gasi, dar el alta ca tine, niciodatawinking

8 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

E super tare, ...imi plac astfel de povesti,...

| Yly a răspuns:

A sad story.asta e.se mai intampla.am patit si eu. din greseli invatam.

| cristina93 explică:

Oops...am pus sfarsitul
laughing

| cristina93 explică:

Da dar a inceput sa il iubeasca, si de aia nu a "rupt" relatia.

| selef a răspuns:

Suportabil.

| cristina_4037 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, toate trecem peste. Daca a facut asa, inseamna ca pur si simplu nu te merita, si nu mai merita sa te gandesti la el, tu o sa gasesti un baiat de 1000 de ori mai bun decat el si pe el sa il dai uitarii. Nicidecum sa plangi dupa el. E foarte frumoasa povestioara plus ca melodia se potriveste la fix, imi p[are rau ca treceau cam repede slideurile si trebuia din cand in cand sa opresc melodia sa citesc totul. In rest, cuvintele din descriere sunt perfecte, si pozele extraordinare, se potrivesc ca un puzzle cu povestea. Felicitari. :*:*

| denisa0906 a răspuns:

Mi se pare faina. da cica acolo pentru ea o fost un pas mare ca la inceput sa nu-l placa apoi direct sa-l iubeasca daca a vazut k la inceput nu-l placea nu trebuia sa mai continue.nu? asa se ferea de suferinta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am privit filmuletul.
Mi-au placut mult imaginile, cantecul si povestea. Felicitari celui care a facut-o. happy