| Georgyyyyyyy a întrebat:

Cum vi se pare profilul economic? ce fel de module sunt? da`ti exemple. dau funda!:*

3 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Mie-mi place. Mi se pare destul de usor. happy
Pff. In clasa a 9a st CPS - Calitatea Produselor Si Serviciilo. Organizare unitatii economice si Patrimoniu [ un fel de contabilitate. din a 10a se transforma in contabilitate.]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in clasa a 9 a la economic si e foarte ok happy
Module : C.P.S - Calitatea produselor si servicilor, Organizare, Contabilitate.
In a 10 a vor fi mai multe module...pana in a 12 a...cred ca sunt vreo 7 module daca nu ma insel.
E bine ca in a 11 a scapi de fizica, chimie si bio happy

| BiancaAw a răspuns:

E cam greu happy Sunt 3 module.M1 Contabilitate si celelate se leaga de...Tre sa-ti placa sa stii matematica ...eu sunt a-9a m-am obisnuit big grin