| Mousey a întrebat:

Cum vine intreabrea mea, pai cam asa :

Am avut o prietena si in urma unei certe a hotarat sa incheie relatia, imediat dupa mine si-a gasit pe altul. (n-au o luna si se misca repede gen el i-a facut cunostinta cu familia lui)

Insa intervine o problema, noi mai vorbim si sincer eu cam nu vreau sa renunt la ea, si ea imi da de inteles ca ar vrea sa o recuceresc, ca ar vrea sa o las, ca ar vrea sa ramanem doar prieteni, oscileaza intr-un cuvant. Imi da poze "couple goals" si spune "asa suntem noi " etc., chiar daca suntem despartitit sau nu vorbeste deloc nu ma baga in seama sau ma baga, oscileaza cum am mai spus laughing)

Se apropie ziua ei si acum vreau sa-i fac un cadou de recucerire laughing este ceva ce nu a mai facut voia sa faca, am cautat luat numere de telefon luat bani etc.

Dar sunt intr-o dilema nu stiu sa incerc sa o cuceresc, sau sa las timpul sa treaca, sa-i fac acest cadou sau nu?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu cred ca are rost sa-ti bati capul. Daca a trecut asa repede intr-o alta relatie ori avea nevoie urgent de cineva sa-ti ia locul ori pur si simplu nu mai simte nimic.

| neutrino a răspuns:

Lasa timpul sa treaca, dar sa nu uiti sa o feliciti de ziua ei cu un buchet mare de flori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu merită.

| TheGuyWithBeard a răspuns:

Nu merita deodata ce s-a dus la altul, macar de ar simti si ea nevoia sa va impacati

| Mousey explică:

Chestia este ca eu o iubesc, dupa ce a spus gata mi-am dat seama cat de mult o iubesc mi-e greu sa trec peste laughing eu inca sper ca putem fi impreuna, insa vad deja 2 raspunsuri care imi comfirma multe din ganduri...e greu cand iubesti si esti lasat...