| Ad3ianCR7 a întrebat:

Cum ziceti sa ma tund? Am 15 ani si parul imi este foarte des.Cine da cea mai buna idee are funda. Ziceti si cum ar trebui sa ii spun frizerului sa ma tunda si un link cu acea frizura.Mersi

4 răspunsuri:
| allison20 a răspuns:

Http://www.tunsori-noi.com/tunsori-barbati
Intri aici si o poza pe care scrie "Tunsoare fresh". Ti-o recomand!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Depinde de forma fetei, dar uite http://www.fiicustil.ro/......ru-barbati sau o tunsoare in V. Dar ma gandesc ca esti la scoala, iti trebuie o tunsoare cat de cat cuminte. Este alegerea ta.
*-*

| Ad3ianCR7 explică:

Dovlecelღ cum sa ii zic frizeritei sa ma tunda in V? Prin toate frizeriile sunt femei ceva mai batrane, poate nu intelege, cum ar trebui sa ii spun in detaliu>?

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu prea stiu cum sa-ti explic, suficient par in partea din fata pentru a-l face tepi sau creasta, iar in spate si lateral mai putin. Daca nu descarca o poza de pe net si du-te cu ea la frizerita sau du-te la un frizer bun in alt oras...
*-*