| Tzutzy09 a întrebat:

Cumpar conturi metin2ro virgo, de lvl 30, nu conteaza lvl. Dau fish bot sau negociem.Add tzutzy_tzutzy09@yahoo.com

6 răspunsuri:
| andreiro a răspuns:

2shared.com/file/ZXZPSWsk/M2Bob_-_Version_375.html super hack pentru RO vreau doar sa ajut oamenii

| 5Dollar a răspuns:

Adrian da-mi add la mess liviu.marian56 vreau eu sa iti iau contul fast il vreau gol!?

| lovesMt2 a răspuns:

Vand cont lvl 30, 40, 45(orice lume) cu itm sau fara si cont 76 corvus oferte salon_studio15@yahoo.com sau schimb pe cont de darkorbit.ro

| adrian_1820 a răspuns:

Am eu cont metin 2 ro pegasus lv 41 razboinic pe aura, M2 aura M2 iures iteme cu 1k pv cal armat fms +7

| Pro_Marius_1992 a răspuns:

Am Cont de dat pe virgo, lvl 70, mental, g9 si altele g8 etc, otel +6, semi om +6 + iteme cu pv etc Pentru oferta raspunde aici

| oprea990 a răspuns (pentru Pro_Marius_1992):

Uite id meu negociem oprea.cristian62@yahoo.com