| Dina_9734 a întrebat:

Cunoasteti ceva jocuri distractive, bancuri si altele.Clasa noastra organizeaza Anul Nou, stiu ca e cam devreme dar nu o sa avem destul timp la dispozitie. Dati-mi ceva idei, sfaturi pentru amenajarea clasei, pentru organizare, ca sa fie concursuri...sa fie distractiv in orice caz. vreau ceva neobisnuit, nu ca in toti, anii, care sa impresioneze pe toti, coool sa fie...

Răspuns Câştigător
| Nume a răspuns:

O sceneta de mos craciun care nu stie nimic il ajuta prieteni si cam doarme si mereu cand il trezeste cineva zice:firar iar am uitat de cadouri si totusi daca il pui sa cante e complet afon rolling on the floor funda plzz

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noroc citi ani ai