| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti o fata draguta? Cum este pentru voi o fata,, perfecta"?

Răspuns Câştigător
| Enertx a răspuns:

Well, eu personal prefer mai mult fetele dragute care nu isi arata formele peste tot, o fata draguta pentru mine e una care se comporta normal, una care prin comportament este draguta (copilaroasa) este frumos ca o fata sa ramai un copil inocent nu sa te transformi intr-o diva "sacsy". Eu vad o fata draguta a naiba de sexy. Si acum sa trecem la aspect, eu personal prefer fetele mici de inaltime cu tenul alb si cu trasaturi frumoase.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cunosc destule, una care nu minte 90% din ceea ce spune, asa ceva n-am intarnit inca in viata mea

| RainmakerX a răspuns:

Da, cunosc fete dragute dar nu perfecte.

Fata perfecta pentru mine?
- sa fie sincera
- sa nu fie grasa *nu tin cont de forme *
-sa nu fumeze
- fara machiaje excesive, piercing-uri si tatuaje
-sa tina la mine si sa nu faca " 2 timing "
- sa aiba o pasiune fie ca este un sport, desenul, o limba straina, serialele, gatitul, plimbatul... *fara shopping excesiv la pasiuni pls * =]]

Cam atat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu happy

| Messi120 a răspuns: