| 101010 a întrebat:

Cunoasteti vreo carte pentru adolescenti cu adolescenti? laughing Sa nu fie plictisitoare si sa nu vie drama...

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

George Sovu-declaratie de dragoste [ii super cartealove struck este cu 2 adolescenti care trec prin multe dar sfarsesc prin a ramane impreuna]
-Mircea Eliade-romanul adolescentului miop
scuze atat imi vine acum thinking sper sa-ti placa cartile! Lectura placuta!

| Loka a răspuns:

Incerca"Romanul adolescentului miop"mie mi-a placut extrem de multwinking:*

| Loka a răspuns:

Sa Morometii

Ciresarii

| lOllipOp a răspuns:

Poti sa te uiti aici si sa vezi ce-ti place http://www.lucman.ro/librarie-virtuala/carte-pentru-adolescenti--i3514-p2

Eu am citit CASA DE STICLA de Rachel Claine.[ti-o recomand ], e vorba despre o fata(studenta) care se muta intr-o casa veche, si descopera ca persoanele cu care imparte locuinta nu dau prea multe semne de viata.
Cu toate acestea, ele o vor apara atunci cand cele mai multe secrete vechi ale orasului vor iesi la lumina...

pa, pa:*

| Căpșuuu a răspuns:

La medeleni, scrisoare de dragoste, invitatie la vals.

| Tiby a răspuns:

Slam! happy
Spor la citit

| Andreea_9197 a răspuns:

Pai "Romanul adolescentului miop" de Mircea Eliadehappy