| Danny_7427 a întrebat:

Cunoasteti vreun antrenor de parkour sau oricum cineva care e dispus sa invete pe altii?

4 răspunsuri:
| Sandy_2698 a răspuns:

Dragule, n-ai precizat orasu in care esti laughing

| Danny_7427 explică:

Scuze, sunt din buftea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu sa gasesc un antrenor si un loc amenajat pentru asta, doar ca suntem in Romania si aici nu prea exista. Eu m-am apucat singur de parkour si acum mai am putin sa imi reuseasca frontflip si webster happy big grin iti trebuie doar putin curaj si pe inca cineva care sa incerce si el asta pentru ca totus cand vezi ca esti singur nu prea iti vine sa mai faci ceva big grin oricum daca te gandesti bine la miscarea pe care vrei sa o faci si te gandesti si ce ai putea sa faci cu corpul tau atunci nu patesti nimic big grin Ai putea incerca sa faci miscari mai grele in zapada pana nu se topeste laughing

| Danny_7427 explică:

In zapada e destul de aiurea, dar am auzit ca sunt niste baieti pe langa parcul tineretului si au si o sala unde invata parkour, o sa ma duc sa vad despre ce e vorba si daca gasesc ceva o sa postez.