| lucib a întrebat:

Cunosc o fata care este din Timisoara.Eu stau in carani, un sat destul de ok la vreo 15-20 km de Timisoara.Imi place foarte mult de acea fata si cred 90% ca si ei ii place de mine. Dar datorita distantei, credeti ca relatia are vreo sansa?

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

15-20 de km nu-i distanta cand esti tanar si iubesti. Nu cred ca asta ar fi o problema.

| greenish a răspuns:

Parerea mea este sa incerci macar.stii tu, incercarea moarte n-are. daca vezi ca merge bine relatia voastra, inseamna ca distanta nu este o problema pentru voi. dar, daca vezi ca relatia scartaie, mai bine o lasi balta! multa bafta happy

| Bogdana a răspuns:

Da, dar ca sa mentii o relatie la distanta trebuie sa fii tare, sa poti accepta ca nu vei putea sa vezi persoana iubita cand vrei.multi zic ca este greu si multi zic ca nu va tine, dar sunt de parere ca daca nu crezi de la inceput in acea relatie sigur ca nu va mea. Oricum distanta dintre voi nu este atat de mare deci are sanse.Sunt cupluri care se iubesc la o mai mare distanta cum ar fi cei care sunt in diferite tari.ITI doresc succes de fapt VA doresc succes si imi doresc din toata inima sa va mearga.Nu am raspuns intamplator la intrebarea ta, si eu stiu ce inseamna o relatie la distanta, si eu am trecut prin asa ceva.

| Bogdana a răspuns:

Scuza greseluta de scriere : "mea" era merge.winking