| Din0totdeauna a întrebat:

Cunosc un baiat de la scoala cu 3 ani mai mare decat mine.ne saluta(buna,buna) si atat.mie imi place de el.mi-a dat semene ca m-ar place pentru ca mi-a zis o prietena. acea prietena a vb cu el,, fara ca el sa stie ca noi doua sintem prietene.l-a intrebat daca ii plac de vreo fata, el a zis ca nu si ca nu ii trebuie pana are 20 si ceva de ani. poate par nebuna sau mai stiu eu cum, dar imi place mult mult mult de el si mi0ar place sa ne si >casatorim.:problema e ca el e penticostal, iar eu nu... oricum nu acum.conteaza ca vreau sa fim prieteni.are o sora si am vb mult cu ea marti si e de treaba.voi ce credeti din ce am scris? fara >jigniritoti am fost indragostiti macar o singura data!

2 răspunsuri:
| flore45 a răspuns:

Aoleuuu...nu iti fa mari sperante deoarece daca e si penticostal si serios isi va lua una din cultul lui. Iti zic din experienta ca din raspunsullui se vede clar ce fel de fete cauta: la fel ca el...nu te supara pe mine dar asta e realitatea. Cunosc multi baieti penticostali la fel ca el poate si mi-au zis ce astepta de la o fata. In primul rand sa fie o fata serioasa si pocaita ca ei.

| Din0totdeauna explică (pentru flore45):

Dar daca m-as pocai si eu si m-as si boteza? uite id meu: baga-l sa mai vb : innaa_i@yahoo.com