| AbcdefghijklC a întrebat:

Curând o să vina iubitul meu acasă, a fost plecat la muncă în străinătate 3, o să stea acasă puțin după care o să plece din noi, vreau sa ii fac un cadou, ceva simbolic, care să-i amintească de mine, nu prea am idei, ce-mi recomandați? Ce cadou credeți că ar fi perfect?

3 răspunsuri:
| Yon1470 a răspuns:

Daca te iubeste tot timpul se va gandi la tine si fara cadou. Daca il iubesti sincer si el te iubeste pe tine, nu poate exista cadou mai special decat inimioara ta!

| WaterDrop a răspuns:

Nu`mi permite categoria sa recomand tipul de cadou la care ma gandeam, asa ca voi spune sa alegi ceva ce poate purta pe el sau la el gen portofel, ceas, articole imbracaminte. Ceva util de care sa se poata bucura.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai avem nevoie de niste date, ca sa-ti dam raspunsuri corecte:
- ce varsta are el?
- de ce buget dispui tu pentru cadoul asta?