| danielgeo a întrebat:

Curs de PHP-MySQL sau carte din librarie?
Ma bate un gand sa ma duc la un curs de initiere in php-mysql, dar nu stiu sigur daca vreau sa fac asta, unii au reusit sa invete acasa nici macar dupa carti, stiu foarte bine ca nu inveti decat studiind si exersand, dar oricat de mult as incerca sa invat de unu singur de pe net, nu reusesc.
Exista cazuri printre voi care a fost la un astfel de curs? in momentu de fata va ajuta cu ceva acel curs?

1 răspuns:
| DoarImpreuna a răspuns:

Depinde de curs. Ia cauta un tutorial video de php sa vazi daca se lipeste de tine. Uite unul de exemplu aici: http://vimeo.com/15315497