| Crissssssss a întrebat:

-Cutremur in Romania vezi aici detalii http://premii.joo.ro/stefyta.html

2 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Care este motivul pentru care te folosesti de un site care are drept scop aflarea raspunsurilor la intrebari, cu prilejul de a castiga nu mai stiu eu ce premiu folosind un link evident neavand legatura cu vreun cutremur din Romania. Rusine!

| yaVanilla a răspuns:

Daca vroiai un vot puteai pur si simplu sa spui direct ce vrei nu sa faci marlanii, deja ca e plina tara de din astia.