| aFurisit a întrebat:

big grin Buna dimineataaa! kiss

O mica intrebare ajutatoare big grin >:"
E rusinoasa, e de fapt. e buna, e meserie, e teava, e pe felie, e dracoasa rolling on the floor ce dracu` am ma, stai asa ..cica e perfecta si suna cam asa : whistling

Barbatii cand sunt excitati stim ce li se maresc, nu?! eee, exact aia, asa spuneam si eu. acum vine partea cu bomboana de pe tort : cand femeile sunt excitate. ce li se maresc?! >:"

Sanii nu se maresc, ei sa intaresc :X uff >:" >- deci e fals
Ochii nu li se maresc, ei se umezesc :X >:" >- fals
Buricu` nu se mareste, el se mangaie whistling >- fals
si acum ajungem la. la lala lalala >:" acolo se intampla muuuulte... >:

Decciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?!

6 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Se intaresc sfarcurile, iar tot cacatu pe care tu l-ai scris putea rezumat la o singura fraza: Atunci cand femeia se excita, ce parte a organismului ei se intareste?

| aFurisit explică (pentru Vladuthz):

ESti prost! Stai jos!

Stii sa citesti?!? Am scris.ce se mareste! dar esti prea imbecil sa-ti dai seama!

Si te mai dai si mare "bastept" vai de tine si de educatia ta.

App.ce fata de CUR aihee hee!

| Vladuthz a răspuns:

Iar eu tocmai ti-am explicat draga imbecilule ca nu se mareste absolut nimic, doar sfarcurile sunt cele care se intaresc.

PS: Daca esti baiat si ai scris toate astea, cred ca esti cam gay.

| aFurisit explică (pentru Vladuthz):

Vaii. laughing) mersi. spre ghinionu` tau nu sunt gay, sunt doar un tip glumet, daca tu esti baiat copac. nu ma deranja!
Esti la menstruatie draga, de reactionezi asa? laughing)
laughingesti pe langa total. intreaba o fata si o sa vezi ca se mareste ceva. pana atunci, te rog taci!

app, ce fata de CUR aihee hee

| Vladuthz a răspuns:

Esti baiat glumet si scrii cu :* si :X si chiar blushing? Imi pare rau, spune-mi atunci te rog (minte-ma adica) cate prietene ai avut pana acum happy.

| aFurisit explică (pentru Vladuthz):

Prietene e o tara libera am voie sa ma exprim cum vreau. Daca pun emoticoane de genu` ala ma diferentiaza de ceilalti?! laughing. Din cate stiu sunt unisex laughing, deci. gura mica ca a venit toamna X_x
Stii ceva. e greseala mea ca vorbesc cu astia de au fata de cur!

Viata mea personala nu te intereseaza! Pot sa fiu si singuru` virgin de pe planeta (app, valoreaza mult asta ) pot sa fiu si cel mai mare cuceritor si sa am harem. tu esti un neica nimeni, deci simplifica peisaju` oh go on ca ma faci sa-mi para rau ca sunt roman sad