| Criss1105 a întrebat:

Da bine stiu ca am mai pus intrebarea asta dar acu s-a complicat povestea cu baiatu din clasa...ieri ma simteam putin rau si el a stat in banca cu mine cu colegu meu de banca timp de 2 ore ...intr-un timp incepe sa ma intrebe ce fac, sa ma mangaie pe picior, etc.big grinacu nu stiu deloc ce sa mai fac.imi mai dati si mie vreun sfat? multumesc

4 răspunsuri:
| matchpoint a răspuns:

Nu sunt eu in masura sa iti dau sfaturi. Tu trebuie sa te hotarasti ce vrei sa faci. Dar prea cred eu ca tare ti-ar placea sa iesi cu el. Asa sa fie?

| aditzy:) a răspuns:

Daca a inceput sa te intrebe ce faci si sa te mangaie pe picior, inseamna ca vroia ceva de la tinehappy. tu trebuie sa stii ce sa faci cand vezi un baiat ca te mangaiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii profita de orice ocazie, te place e clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi cu el ...si vezi ce`l duce capul...