| anonim_4396 a întrebat:

Da' care-i faza daca in drumul meu spre casa un grup de fete mi-au spus "buna" si dupa aceea alt grup format din 3 fete mi-au spus una dupa alta laughing tot la fel? eu nici macar nu le cunosclaughing

Răspuns Câştigător
| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Cred ca voiau sa va imprieteniti sau doar au zis buna din simpatie sau poate asa zic ele la toti ca mai st sh fete din astea

le zici sh u inapoi ca poate va imprieteniti sau daca nu le zici sh u buna iar apoi iti continui drumu`