| catalin723567 a întrebat:

Da cineva leak si la bac ul de anul asta?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce-i ăla leak? Sau ai vrut sa scrii like?
Ha, ha!

| Madaxo97 a răspuns (pentru darrio2007):

Leak adică scurgere, de informații, se referă ca vrea subiectele la bac dinainte, dar nu are șanse să obțină nimic aici laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Madaxo97):

Stiam asta dar nu vad cum ti-ar da cineva leak la subiectele de la bac?
Oricum, nu te-ar ajuta cu nimic, mai ales pe viitor.

| Madaxo97 a răspuns (pentru darrio2007):

Așa e

| catalin723567 explică (pentru darrio2007):

Si operele astea ma ajuta maxim pe viitor? Asa cum te au ajutat si pe tine daca ai ajuns sa stai sa raspunzi la copii pe tik tok.

| darrio2007 a răspuns (pentru catalin723567):

Nu am tik tok. Numai tampenii acolo.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu are cum sa dea nimeni așa ceva, subiectele sunt secrete și confidențiale, nu le stie nimeni dinainte.